Balíček s prijímačom,kartou a inštaláciou

Ste už unavení z toho, že váš obraz vyzerá stále rovnako ako pred 15 rokmi, pretože váš súčasný poskytovateľ televízneho signálu, či už cez anténu alebo cez kábel, vysiela iba v štandardnej kvalite (SD)?

Ak však vlastníte HD televízor a chcete si vychutnať vysielanie televíznych staníc skutočne naplno, potrebujete aj kvalitný HD signál. Len vďaka tejto kombinácii budete môcť sledovať strhujúco ostrý a jasný obraz s realistickou farebnosťou.

Kvalita obrazu je pri HD vysielaní až päťnásobne vyššia ako je tomu pri SD, a to už je viditeľný rozdiel. Obraz tak prináša úplne iný svet plný detailov. Tento svet plný detailov Vám prináša Skylink, satelitná platforma s bohatým počtom HD kanálov.

Športové prenosy, napínavé filmy, zaujímavé dokumenty - až 50 kanálov v tom najvyššom rozlíšení môžete získať jedine u Skylinku.


Balíček s prijímačom,kartou a inštaláciou

Všetko, čo potrebujete, dostanete len za 1€ :

Od Skylinku získáte všetko potrebné vybavenie k príjmu satelitného vysielania:
  • HD satelitný prijímač Skylink READY (iNEOS iN5) alebo CA modul
  • dekódovaciu kartu Skylink
  • satelitnú anténu (parabolu)
  • LNB konvertor
  • profesionálnu inštaláciu zariadenia

Podmienkou využitia ponuky je záväzok k odberu vybraného programového balíčka Skylink (Smart, Multi, Kombi, HD Plus, Multi HD alebo Kompet) na 24 mesiacov.

TIP PRE VÁS

Ako výhodne získať Skylink bez záväzkov?

Predplaťte si zvýhodnený balíček Smart na 24 mesiacov a ušetríte ešte viac! Za 199 € jednorázovo získate HD prijímač, kompletné vybavenie, profesionálnu inštaláciu, ale aj predplatený balíček Smart na 2 roky. Počas najbližších dvoch rokov tak už nebudete platiť ani cent.

AKCIOVÁ Cena: 1,- €